روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون بهداشتی / شرکت تولیدی روغن زیتون بهداشتی

شرکت تولیدی روغن زیتون بهداشتی

تولید روغن زیتون امروزه در کشور ما در کارخانه های متعددی انجام می شود. مراکز و شرکت های زیادی هستند که این محصول را به صورت کاملا بهداشتی و با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته تولید می کنند. شرکت های پخش پس از بسته بندی، روغن زیتون بهداشتی را برای فروش روانه بازار می کنند و آن را به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسانند. تولید روغن زیتون بهداشتی پروسه ای طولانی است و با استفاده از فناوری روز انجام می شود.

شرکت تولیدی روغن زیتون بهداشتی

مشخصات روغن زیتون بهداشتی چیست؟

مشخصات روغن زیتون بهداشتی چیست؟ روغن زیتون بهداشتی یکی از بهترین روغن های تولید شده در کشور می باشد که فواید بیشماری دارد. همچنین این محصول مشخصات زیادی دارد که در هنگام خرید باید بهداشتی بودن این محصول را مورد ارزیابی قرار دهیم.

روغن زیتون از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است. در برخی از مراکز تولید مقداری ماده افزودنی به روغن زیتون اضافه می کنند که برای بدن اصلا مفید نمی باشد. بنابراین باید بتوان روغن های کم خاصیت و فاقد ارزش را از روغن های ارگانیک تشخیص داد. 

روغن زیتون بسیار خوش بو و خوش طعم می باشد و فرآیند تولید آن به دور از استفاده و دخالت مستقیم دست انجام شود. این روغن  باید بویی شبیه برگ های آن داشته باشد و بوی تازگی و طراوت آن باید حس شود. روغن زیتون عمر کوتاهی دارد و آن را باید هرچه زودتر مصرف کرد. این روغن سرشار از چربی های مفید برای سلامت بدن می باشد. 

رنگ روغن زیتون بهداشتی و اصل باید رنگی زرد و مایل به سبز داشته باشد و بوی آن باید مانند میوه زیتون باشد.

یکی دیگر از مشخصه های روغن زیتون بهداشتی آن است که بر روی بسته بندی آن، نشان سیب سلامت و علامت استاندارد آن درج شده باشد و از هر گونه ماده افزودنی غیر مجاز عاری باشد. 

فروش مستقیم روغن زیتون بهداشتی

فروش مستقیم روغن زیتون بهداشتی خرید و فروش روغن زیتون امروزه در کشور به صورت های مختلفی انجام می شود. این محصول را می توان به صورت مستقیم و غیر مستقیم خریداری کرد.

فروش روغن زیتون به صورت مستقیم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا در این شیوه خرید واسطه ها حذف می شوند و محصول با قیمت مناسب تری به دست خریداران می رسد. این شیوه خرید برای تاجران و بازرگانانی که در زمینه صادرات محصول فعالیت می کنند بسیار مقرون به صرفه می باشد.

فروش روغن زیتون در مراکز و فروشگاه های اینترنتی به صورت عمده و جزئی انجام می شود و این شیوه خرید طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند