روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون بکر / عرضه انواع روغن زیتون بکر درجه یک

عرضه انواع روغن زیتون بکر درجه یک

برای خرید انواع روغن زیتون بکر درجه یک به کدام یک از مراکز معتبر مراجعه کنیم؟ این محصولات چه استفاده هایی دارد؟ زیتون از دانه های میوه ای است که قدمتی هزاران سالانه دارد و در بسیاری از نواحی آسیا در حال پرورش و توزیع می‌باشند. این دانه ها بسیار روغنی هستند و تهیه روغن زیتون نیز از طریق آنها انجام می‌شود. در ادامه این مقاله مرکز عرضه انواع روغن زیتون بکر و درجه یک را به شما معرفی می‌کنیم. 

عرضه انواع روغن زیتون بکر درجه یک

تفاوت روغن زیتون بکر با تصفیه شده

تفاوت روغن زیتون بکر با تصفیه شده روغن زیتون یکی از پرخاصیت ترین و مهم ترین مواد غذایی اولیه در زندگی ما می‌باشند که به طور معمول در بسیاری از غذا و خوراک های خود از آن بهره می‌بریم. این ماده غذایی عصاره دانه های زیتون است که به صورت صنعتی و سنتی تهیه شده و در بازارهای مختلف عرضه می‌شود. روغن زیتون به صورت های مختلفی تهیه می‌شود و این تفاوت در میزان عصاره گیری و فرآوری زیتون های چیده شده بستگی دارد، بدین صورت، بهره وری از روش های مختلف باعث تولید دو نوع روغن زیتون بی بو و بو دار می‌شود. این تفاوت بنابر سلیقه افراد قابل تهیه است.

هانطور که گفته شد، نحوه عصاره گیری و پیشبرد فرآوری تولید روغن زیتون از تفاوت های زیادی برخوردار است و روغن زیتون را به دسته بندی های مختلفی از جمله موارد زیر تقسیم می‌کند:

  • روغن زیتون بکر
  • روغن زیتون معمولی
  • روغن زیتون تصفیه شده

روغن زیتون اصل که تمامی خواص مهم زیتون و همچنین عطر و طعم آن را حفظ کرده باشد معمولا از نوع روغن های بکر هستند که با استفاده از روش های مکانیکی و فیزیکی تهیه می‌شوند. درجه حرارت فرآوری روغن زیتون های بکر از نوع تصفیه شده آن مخصوص تر است و بنابراین، محصولات تهیه شده در این روش از بو، مزه، و خواص طبیعی تری برخوردارند. اما روغن تصفیه شده نوع دیگری از روش های فرآوری این دانه سبز رنگ است که در آن بو و مزه تند زیتون به صورت نامحسوسی باقی است چرا که درجه حرارت های بیشتری را برای تولید تحمل می‌کنند. 

در واقع، این روغن ها به طور کامل تصفیه شده اند و مانند روغن های بکر آن خواص را دارا نیستند. این روغن ها در پخت و پز و تفت دادن بسیار مناسب هستند در حالی که روغن های بکر بیشتر در سالاد ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

قیمت روغن زیتون بکر درجه یک

قیمت روغن زیتون بکر درجه یک قیمت خرید انواع روغن های بکر و تصفیه شده به دلیل داشتن تفاوت ها در درجه کیفیت و خواص از تفاوت قیمت نیز برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت خرید روغن های زیتون بکر درجه یک می‌توانید از طریق این مرکز معتبر ارائه دهنده آن اقدام کرده و براساس سلیقه و میزان بودجه خود بهترین نوع روغن را خریداری کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع عمده روغن زیتون بکر درجه دو

روغن زیتون بکر درجه دو یکی از محصولاتی می باشد که در تولید بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و مجموعه ما سال های زیادی است که این محصول را به صو

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند