روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون اصل / قیمت روغن زیتون اصل طارم در بازار تهران

قیمت روغن زیتون اصل طارم در بازار تهران

قیمت روغن زیتون اصل طارم در بازار نه خیلی گران است و نه چندان ارزان، بلکه با قیمت مناسب در تمام نقاط ایران و در تهران عرضه می شود. روغن زیتون به عنوان یکی از بهترین انواع روغن خوراکی در جهان شناخته شده است. شهرستان طارم یکی از تولید کننده های اصلی روغن زیتون در ایران محسوب می شود.

روغن زیتون به سلطان روغن های گیاهی معروف است و قدمت آن به هزاران هزار سال پیش می رسد. روغن زیتون اصل طارم حاوی ویتامین های

  •  آ
  • ای
  • و آنتی اکسیدان ها

می باشد و علاوه بر پخت و پز و سالاد برای پوست و مو نیز استفاده می گردد و از این رو بازار خرید و فروش آن از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

 

روغن زیتون

تاریخچه ی روغن زیتون

استفاده از روغن زیتون تاریخچه ی طولانی دارد و به زمان های دور بر می گردد. اجداد ما اثرات فراوانی را از زیتون در طبیعت و دل کوه ،صخره ها بر جای گذاشته اند تا انسان های امروزی متوجه شوند. یافتن روغن زیتون طبیعی در گذشته کاری سخت و دشوار بوده ولی امروزه با ارتباطات اینترنتی خیلی راحت می توان انواع مختلف روغن زیتون از جمله روغن زیتون اصل طارم را از بازار و مراکز توزیع تهیه تمود.

روغن زیتون

 

انواع روغن زیتون اصل

روغن زیتون بکر و فرابکر به صورت مکانیکی و بدون مواد شیمیایی تهیه می شود. روغن زیتون تصفیه شده در مصارف سالاد و سرخ کردنهای سطحی قابل استفاده می باشد. روغن تفاله زیتون پس از تصفیه به مصارف بهداشتی آرایشی و صابونسازی بکار می رود.

 

صابون زیتون

 

انواع روغن زیتون بسته بندی شده

  • روغن زیتون نیم لیتری
  • روغن زیتون یک و نیم لیتری
  • روغن زیتون دو لیتری
  • روغن زیتون چهار لیتری

 

بسته بندی روغن زیتون

 

فروش روغن زیتون نیم لیتری و یک و نیم لیتری بیشتر در فروشگاه ها است. روغن زیتون چهار لیتری بیشتر برای جاهای عمومی مانند رستوران ها، سلف دانشگاه ها، آشپزخانه های بزرگ و غیره استفاده می شود.
جهت خرید و اطلاع از قیمت روغن زیتون اصل و مرغوب ایرانی با ما در ارتباط باشید.

منبع: سایت روغن زیتون

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت توزیع روغن زیتون فله طارم

روغن های بسیاری در بازار ها وجود دارند که بر اساس نحوه تولید و همچنین ماده اولیه به کار رفته با یک دیگر متفاوت بوده و یکی از سالم ترین انواع آن، روغن زیتون است.

بازرگانی آذرند