روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون / کارخانه تولید روغن زیتون | بورس فروش آن به صورت مستقیم

کارخانه تولید روغن زیتون | بورس فروش آن به صورت مستقیم

روغن زیتون یکی از روغن های معروف و سالم می باشد. این روغن در بازار با مدل ها و برندهای متفاوت در بازار خرید و فروش می شود. این روغن از فشرده شدن زیتون بدست می آید. کارخانه تولید روغن زیتون انواع کاربردهای این روغن را تولید و در ابعاد مختلف بسته بندی و عرضه می کنند. فروشگاه های مواد غذایی نیز انواع برندهای این روغن را به فروش می رساند. 

کارخانه تولید روغن زیتون | بورس فروش آن به صورت مستقیم

بزرگترین تولید کننده روغن زیتون در ایران

بزرگترین تولید کننده روغن زیتون در ایرانبزرگترین تولید کننده روغن زیتون در ایران روغن زیتون تصفیه شده و بهداشتی را در مدل های مختلف تولید و عرضه می کند.

این کارخانه معتبر انواع روغن را با کیفیت بالا و استاندارد ملی و کاملا بهداشتی تولید می کنند. با دارا بودن آزمایشگاه های تشخیص کنترل کیفی روغن ارگانیک و مرغوب را تولید و در سراسر بازار پخش می کنند. 

عرضه کننده انواع روغن زیتون صادراتی

عرضه کننده انواع روغن زیتون صادراتیعرضه کننده انواع روغن زیتون صادراتی در مراکز فروش در سطح شهر می باشد. این مراکز روغن زیتون اصل را در انواع مختلف به صورت عمده و خرده بدست مشتریان می رسانند. مانند: خرید روغن ورامین در نمایندگی های فروش که در وزن های مختلف فروخته می شود. روغن اصل و خالص صادراتی با برندهای معتبر و انواع متنوع در این مراکز فروش با قیمت های متفاوت عرضه می شود. 

کارخانه تولید روغن زیتون در یزد

کارخانه تولید روغن زیتون در یزدکارخانه تولید روغن زیتون درجه یک یزد با استفاده از تجربه چندین ساله در این زمینه محصولی با کیفیت و مرغوب و کاملا بهداشتی را تولید و عرضه می کند. این کارخانه تولیدات خود را از طریق دفاتر فروش و نمایندگی های خود در سراسر کشور نیز عرضه می کند. محصول تولید شده در این کارخانه بدون بو؛ شفاف؛ مناسب برای پخت و پز؛ و تهیه انواع سس؛ دسر و سالاد طبیعی و خالص است؛ که با دارا بودن خاصیت ویژه هم برای سرخ کردن و هم برای پخت و پز مناسب است.

قیمت روز روغن زیتون در کشور

قیمت روز روغن زیتون در کشورقیمت روز روغن زیتون در کشور براساس عوامل گوناگون فرق دارد. امروزه به دلیل نوسانات بازار و سیاست های دولت قیمت روز این روغن ثابت نیست و در حال تغییر است. لذا بیشتر سایت های فروش قیمت گذاری نمی کنند. لذا روغن بر اساس کیفیت؛ نوع؛ خلوص و برند قیمت های متفاوتی خواهد داشت. مثلا: قیمت روغن زیتون ناب توکلی با قیمت روغن با برندی دیگر متفاوت خواهد بود. چون هزینه تولید و قیمت مواد اولیه ممکن است متفاوت باشد.

ارائه کننده روغن زیتون طبیعی و اصل در بازار های داخلی و خارجی

ارائه کننده روغن زیتون طبیعی و اصل در بازار های داخلی و خارجیارائه کننده روغن زیتون طبیعی و اصل در بازار های داخلی و خارجی توسط شرکت های تجاری بازرگانی عرضه می شود. این تولیدی ها انواع برندهای متفاوت و مرغوب که شهرت بالا دارند را عرضه می کند. روغن زیتون فوق بکر صادراتی از این نوع روغن است که در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید روغن زیتون مالشی ممتاز

روغن زیتون مالشی ممتاز و درجه یک را می توان از فروشگاه های اینترنتی آنلاین به صورت عمده یا خرده و در بهترین درجه کیفی و هم چنین با مناسب ترین قیمت خریداری کرد.

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند